Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy aludjak el, ha a gyógynöv...

Hogy aludjak el, ha a gyógynövények nem működnek?

Figyelt kérdés
Alvászavarom van és a háziorvosom nem ír fel altatót, mert szerinte hozzászoknék. Ezért több gyógynövényes készítményt kipróbáltam már, amiben nyugtató hatású gyógynövények vannak (citromfű, macskagyökér, stb), még levendulás illóolajat is használok, de egyátalán nem működnek ezek. Pl a tablettából az ajánlott adag 1 db alvás előtt, egyszer bevettem 3-at, ugyanúgy forgolódtam hajnali 2-ig! Ez miért van? Immunis vagyok a gyógynövényekre vagy az egész gyógynövény téma egy nagy kamu? Hogy aludjak el?

2017. ápr. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Konkrétan teát főztél már valamelyikből?Mondjuk a citromfűből?A tabletta ahhoz képest semmit sem ér.

Meg aztán ha lelki eredetű az alvászavarod,akkor jár egyfolytában az agyad éjjel is,gondolom.Azt meg pszichológussal kellene "orvosolnod".

2017. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teákat is próbáltam már, de azoktól általában hányingerem lesz. Amúgy nem depis dolgokon jár az agyam éjjel, hanem inkább tervezem a jövőmet, hogy milyen lakást szeretnék meg stb. :) Inkább az a baj, hogy túlvállalom magamat és türelmetlen vagyok, ha a céljaimról van szó, mindig tervezek, álmodozom. Ezen segíthet a pszichológus?
2017. ápr. 16. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátod,rokonod,akivel ki tudnád beszélni magadból ezeket a dolgokat akkor akár segíthet is a pszichológus mert azért ez már közel sem normális,hogy a terveid szövögetése miatt alvászavar alakul ki nálad.
2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!