Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van arra hiteles tudományos...

Van arra hiteles tudományos magyarázat, hogy az ásványi kövek tényleg jótékony hatással vannak az egészségünkre, közérzetünkre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a rózsakvarc ékszerekre, vagy egy nagyobb ásványi kődarabra, ha a szobájába helyezi.

A masszőröm javasolta nekem a rózsakvarc ékszereket a javulásom érdekében (nem súlyos beteg vagyok, inkább csak lelki eredetű)


Van alapja, van leírás hogy milyen követ kell a különböző problémákra alkalmazni?


Köszönöm.:)

19/L



2017. ápr. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ásványok hasznosak, de nem mind úgy ahogy bemesélik. :) Pl ott a só. Nagyon fontos ásvány a szervezetnek! De valami kavicskarkötő max csak placebo. :)
2017. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, de elfogadom, hogy vannak olyanok akik hisznek. Tudományosan nem igazán lehet bizonyítani, hogy jótékonyan hatnának. Lehet, hogy azért „gyógyít”, vagy használ jótékonyan, mert hiszel benne.
2017. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudományosan arra van bizonyíték, hogy nem érnek semmit.
2017. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!