Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Szoval az en problémam kb 3 honapja tart. Mely levegővételi kenyszert erzek, ha fekszek jobb akkor csak neha. De ha mozgok akkor sokszor erzem h mely levegőt kell vennem, hogy megtobb levego menjen a tudombe! Alvasnal ezt nem erzem, szoval nem ertem! Kivizsgaltak es semmit sem talaltak! Pszchologusnal jartam, szerinte ez csak a pubertálas velejaroja nalam! Van neha, hogy hohullmokat erzek! Sportolni viszont igy nehez, pedig nagyon szeretek! Ketsegbe vagyok esve, hogy mikor mulik el, mert mar elegem van ebbol az allapotbol. Zavar, felek, hogy olyat teszek majd amit nem akarok..

Segitsetek, csak legalabb annyival, hogy majd elmulik e



2017. ápr. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"Zavar, felek, hogy olyat teszek majd amit nem akarok."

Mire gondolsz? Ennyi alapján nem hangzik súlyos problémának.


Ha friss levegő van a szobában, akkor is ez van? Szellőztetsz rendszeresen? Mennyire vagy kipihent? Hány órát szoktál aludni?


Milyen sportot próbáltál és milyen problémát okozott ez a légzési dolog?

2017. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat olyan szinten rossz, hogy valamikor ugy erzem, hogy nem ment le teljesen a mely levegovetel, meg van, hogy nem jon ki az a kellemes ásitas.. vizilabdazom mar 10 eve.. emiatt kelett ideiglenesen abbahagynom
2017. ápr. 17. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül túlsúlyos?
2017. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
75 kiló vagyok és 184 cm
2017. máj. 6. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportorvost kérdezd meg esetleg.
2017. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már voltam, semmit sem latott
2017. máj. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!