Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik gyógypapucs lehet jó...

Melyik gyógypapucs lehet jó lúdtalp esetén?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok (6. honap) , és már a terhesség elött is hosszanti és haránt boltozat süllyedésem volt, melyre talpbetétet kaptam (nem speciális, egyedileg gyàrtott, hanem sima bárhol vásárolható szendvics talpbetét), de azokat ugye csak cipöben tudom hordani.

Most a terhesség kapcsán a láb ínszalagjai is elernyednek, ezért azt vettem észre, hogy az utóbbi hetekben jobban húzódnak a szalagok, és tovább süllyedt a boka, ezért arra gondoltam, hogy itthonra is kellene valamilyen segítség a talpat megfelelöen megtámasztani, persze nem lenne rossz, ha nyáron utcára is tudnám hordani, mert nyáron a 40 fokban dagadt lábbal nem szívesen hordanék cipöt, lehet bele sem menne. Tehát nem a papuccsal akarom kezelni a problémát, hanem csak inkább szeretném elkerülni, hogy a mostani állapot tovább romoljon.

Elöször a scholl papucsokra gondoltam, de nekem úgy tünt azok anatómiailag nem olyan kidolgozottak mint az egyéb gyógypapucsok.

Van esetleg bárkinek bármilyen tapasztalata vagy tanácsa, hogy milyen papucsot lenne érdemes vásárolni?



2017. ápr. 19. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be, évek óta ezt veszem ha tönkremegy az előző, talpbetét kivehető és vehetsz bele másikat ha tönkrement. Nagyon kényelmes és ez az egy papucs amibe nem fáj a lábam, utcára is hordható, mert nagyon szép.

[link]

2017. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!