Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem érzem, hogy...

Mit tegyek? Nem érzem, hogy túl sokáig bírom így. Öngyilkossági gondolataim vannak az utóbbi néhány napban.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolok a halálra.Még májusban szóltam a szüleimnek, hogy ez így nem lesz jó és segítségre van szükségem, anyukám csak annyit mondott, hogy ő ezen nem tud segíteni.Azóta egyre súlyosabb és nem tudom mit tudok tenni, félek is, de érzem nem bírnám túl soká!!Mit tehet egy 15 éves lány ha a szülei így állnak hozzá?

2014. júl. 19. 03:12
 1/9 Horus magnus est válasza:
Inkább azt áruld el, miért vannak ilyen gondolataid!
2014. júl. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudok így hirtelen mit mondani erre, de tessék:


http://www.youtube.com/watch?v=kc35Px3x2Go


egy jó lazulós zenét tudok felkínálni.

2014. júl. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

talán amit a legkönnyebb, de veszélyes, az más emberekre tenned a súlyt, tehát az ő halálukkal törődni (5% hogy gyilkossági kísérletet fogsz elkövetni ha túl sokat gondolsz rá...)

egyébként no para, nem kell lazulni, pl találj hobbit, ha nem megy akkor találj srácot, ha nem megy akkor meg beszélgess egy kicsit valakivel, ha meg NEET vagy akkor irány animét nézni!

2014. júl. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Pár napja?

Szegény.

Nekem évek óta van generalizált szorongásom és hangulatbetegségem, mégis élek.

2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

pár napja súlyosabb, amúgy meg május óta.

kívánom, hogy meggyógyulj!:)

2014. júl. 19. 21:13
 6/9 Makra Péter Endre ***** válasza:
100%
Szedd össze magad!Kicsit élj úgy, mintha nélkülük is menne!Dolgozz egy kicsit (otthoni takarítás, főzős, stb.) kifelé mutass harmóniát. ne hagyd el magad. Keress fiú barátokat, flörtölj, az megszépít! Mevess ok nélkül, a Te korodban a halált könnyű nevetségessé tenni. Vedd úgy, hogy Te neveled a szülőket. Nehezen megy. Na és?
2014. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka? Privátot írhatsz lehet tudok segíteni, nekem is volt már ilyen időszakom, és nem sok kellett volna hozzá hogy megpróbáljam kinyírni magam. Szóval talán adhatok tanácsot, ha mégis el tudsz menni pszichológushoz akkor meg el tudom mondani kb mi vár rád.
2014. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ká L válasza:
Sport, úszás, szauna, és ha elfáradtál, nagy alvás.
2017. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért vagyunk itt a földön mert valami dolgunk van ... az öngyilkosság önzőség, és szerintem te nem vagy az. Az élet gyönyörű, szép tájak, minden nap felkelünk önmagunktól, lassan itt a nyár, süt a nap, lehet menni úszni, szauánzni lazulni, akár egyedül is nagyokat kirándulni. A lényeg hogy még a francos matek házi is tud jó lenni (nehogy azt hidd, hogy szerettem a matekot .... ), csak meg kell találnunk minden rosszban az apró szépet... gondolj bele sokan élni akarnak de meghalnak betegségben, vagy baleset következtében. Neked van lehetőséged élni helyettük is. Használd ezt ki, mert ez szuper jó!!! Ha gondolod írj rám privátban is. :)

20/L

2017. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!