Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok elaludni este,3-4...

Nem tudok elaludni este,3-4 órákat alszom. Mit tegyek? Teljesen ki vagyok már merülve.

Figyelt kérdés

Régebben is kellett 1-2 óra míg elaludtam, de az utóbbi 2 hónapban egyre rosszabb. Csak fekszem az ágyban, kattog az agyam, aztán egyszer csak úgy érzem nem kapok levegőt, ilyenkor nagyokat lélegzem, de egyre jobban pánikolok, utána lenyugszom, majd úgy érzem elegem van, hogy nem tudok aludni, fáradt vagyok, kb a sírás kerülget és lever a víz. Ha végre elalszom, akkor is felkelek kb óránként mert rosszat álmodok, vagy csak simán felriadok, ilyenkor megint nem tudok elaludni.

Tegnap már nem is aludtam, szinte végig éber voltam. Nagyon nem bírom már ezt, iszonyatosan kimerült vagyok. Próbáltam már minden gyógyteát, levendulát csepegtettem a párnámra, nem használtam elektronikai eszközöket két órával lefekvés előtt, korán lefeküdtem, de semmi nem használ. Altatót még nem mertem, félek hogy rászoknék, vagy lehet érdemes lenne?



2017. ápr. 21. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

orvos

ill töltsd le ezt az applikációt vagy hasonlót SleepFan - nekem ez nagyon bejött

2017. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!