Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldat hasi fájdalom?

Jobb oldat hasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem hogy jobb oldat ha púposan ülök akkor tapintok egy ilyen izom szerűséget ami a bal oldalt nincs és kicsit fáj csak akkor ha hozzá érek csak akkor fáj ha sokat mozgok vagy éppen székelek. A jobb oldalt az alhasam nagyon minimálisan kicsit jobban kint van mint a bal oldalon de ez már nagyon régóta olyan.

2017. ápr. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ez lágyék sérv is .Évekig elvan ez így .

Azért jó lenne megnézetni orvossal is .

2017. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor meg nyomkodta már a hasamat ott is kb 2 hónapja és nem volt semmi. És már akkor is ilyen volt de lehetséges hogy izomláz mert tegnap nagyon nehezen tudtam székelni és eléggé nyomtam. Vagy egyszerűen nem szimmetrikus ott az izom. Erre tudok gondolni.
2017. ápr. 22. 20:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Apropó! Csak ha rá feszítek akkor nagyobb kicsit a másik oldalt és kőrbe tapogattam én is és kő kemény volt mindenhol az izom. Meg ki is tudom tapintani ahol fáj és nem érzek lyukat vagy ilyesmit csak fáj mint az izomláz!
2017. ápr. 22. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a belelk fájdalma is, de egy kivizsgálás nem árt, menj el a háziorvoshoz ha nem múlik.
2017. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!