Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » ínygyulladásban szenvedek,...

ínygyulladásban szenvedek, amivel nem tudok mit kezdeni. Mivel lenne érdemes kezelnem?

Figyelt kérdés

A pár éve kihúzott bölcsességfogam helyén szinte minden éjszaka begyullad az ínyem, nagyon erős folyamatos tompa fájdalom jellemző, ami órákon át tart, Corsodyl-lel és Cataflam-mal próbálom kezelni, de szart sem érnek, még csak nem is enyhítik a fájdalmat.

Voltam vele fogorvosnál, de nem tud vele mit kezdeni, a röntgen nem mutat ki semmit, írt fel rá nekem antibiotikumot, megcsináltam a teljes kúrát, de semmit nem használt. A fájdalom órákon át gyötör, nem tudok tőle aludni, az őrületbe kerget.

Az érdekelne, hogy ismertek-e olyan gyógyszereket, illetve oldatokat, amivel hatékonyan csillapíthatnám a gyulladást és elmulaszthatnám a fájdalmat?



2015. jún. 14. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ismeros a problema.. probald a konyhasos vizzel valo oblogetest, hatha az segit. nekem szokott

egyebkent lehet, hogy csak fantom fajdalom, mert mar annyira megszokta a szervezeted

2015. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öblögesd teafaolajos vízzel.
2015. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnézetném a helyedben másik fogorvossal, vagy szájsebésszel is, ha ilyen erős fájdalmaim lennének. Próbáld ki a Gengigel gélt, elég drága, de nekem ez az egy vált be ínygyulladás esetén.
2015. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az öblögetéseket ki fogom próbálni, én is arra tippelnék, hogy fantomfájdalom.

Ezért sem akarok már fogorvoshoz, vagy szájsebészhez menni, de ha semmi nem válik be, kipróbálom a Gengigelt is.

2015. jún. 14. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt mondták a szajsebeszeten de nem törődtem bele, elmentem magantendelobe és ott már hallottak a gyógyszeres csík kurarol. Két napra rá végre tudtam aludni. Ennyit megért az a 3000 ft.
2015. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ennek utána fogok nézni.
2015. jún. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!