Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennem kellene az ügyeletre?

Mennem kellene az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Pénteken úgy ébredtem, hogy fáj a fejem és a torkom, estére rosszabbodott hőemelkedés illetve láz kísérte. A mandulám ránézésre tüszős lett. Egész szombaton hőemelkedésem volt, este szintén láz. Ma már elviselhetetlenül fáj a torkom, minden nyelés kínszenvedés, a nyirokcsomóim hatalmasak, a fejem szétrobban. Szinte a beszéd is fáj.. az a probláma hogy főiskolán tanulok és vissza kellene utaznom. Mit tegyek?

22/N



2017. ápr. 23. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargarizálás (1 púpozott só 1 dl vízbe) csökkenti a garatfájdalmat. Lázcsillapítót kell használni 37,5°C felett. Ha fertőző betegség, akkor kár a főiskolán továbbadni.
2017. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent, de a fájdalom nem akar elmúlni..
2017. ápr. 23. 10:42
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Ahol laksz, ott nincs ügyelet? Az unokatesóm orvos volt és olykor kis településeken, falvakban élt. És ott is mentek betegek hozzá hétvégén, ünnepnapokon is.
2017. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen betegen inkább maradj otthon pár napot és holnap reggel menj el a háziorvosodhoz, lehet gyógyszert kell szedned, nem tenne jót az utazás és másoknak sem a fősulin ha megfertőzöd őket.
2017. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló bajom van napok óta,csak nem a manduláim,hanem a torkom van begyulladva.Délután megyek a gégészetre.Te is nézesd meg minél előbb!Mutass képet a torkodról.
2017. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,nekem ilyen a torkom:

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!