Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét fájni fog?

Mandulaműtét fájni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apummal voltunk fül-orr gégén és azt mondták hogy ebből mandulaműtét lesz.

Bevolt gyulladva stb. Antibiotikum se segített rajta SEMMMIT. Úgy hogy csütörtökön mandula bumm.

Azt olvastam hogy ha kivették akkor annyi fagyit ehetek ammenyi belém fér. Mármint úgy hogy:

Begyógyuljon a seb meg ilyenek.

És hogy majd mennyi ideig kell korházba legyek és

lesz e valami bajom utána? Ezt szeretném tudni lehetőleg csütörtökig!

Köszönöm! :)



#orvos #mandula #fülorrgégé
2017. ápr. 24. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fog fájni erre készülj fel.

Kórházban csak egy éjszakát töltesz.

Fagyit ehetsz mert a hideg jót tesz neki.

Fájdalomcsillapító ezerrel.

Egy hét után darabos kaják is mehetnek hogy a sebet szépen kezdje el leszedni. Erőltetni ne erőltesd magad, emberek közé se menj nehogy elkpaj valamit. Ha bevérzik újra kórház, de csak nem fog. Nekem se vérzett be, vigyáztam magamra.

Hajrá túl leszel rajta "hamar". Bár én sírtam a fájdalomtól. :D

2017. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Chh.. Ezt benéztem. 10 éves vagyok és hát nem tudtam hogy így alakul. Altatást kérjek?

Köszi a gyors választ! :)

2017. ápr. 24. 17:21
 3/5 anonim válasza:

Nekem egy tanárom mondta, hogy bizony nagyon fáj. Van altatásos módszer is, bár nem tudom milyen esetekben használják.

És igen fagylaltot kell enni, vagy valami eléggé hideget, mert nem szabad, hogy gyulladás keletkezzen a szájüregben. Minden egyes műtéti beavatkozás után a test reakciója gyulladás, vagy váladékozás.

2017. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohh.. Köszi! Máshol meg azt olvastam hogy ilyen mézes tejen (fujj) meg joghurton élt 1 hétig és fogyott 7 kilót! :O

10 évesen 60 kiló vagyok?! Úgyhogy jól jött de nem éppen.

Köszi a gyors választ! :)

2017. ápr. 25. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkép kérj altatást, ha nem akarod összeszarni magad! Nem viccelek, én a mandulaműtétem óta pánikolok a kórházaktól/tűktől/orvosoktól. És ennek már több mint 10 éve.
2017. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!