Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Mért van ez?...

Mi a baj velem? Mért van ez? Úgy érzem, hogy ha bárki rám néz azt gondolja, hogy csúnya, gusztustalan és gebe vagyok. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

48 kg és 160 centi vagyok. Szüleim szerint csont és bőr. Anorexiával kezeltek egy évig, mert anyukám ragaszkodik hozzá, hogy igenis, az vagyok. Nem tudom, hogy ezért van-e, de állandóan úgy érzem ha valaki rámpillant azt gondolja "Fúj, de csúnya... tuti biztos anorexiás!" Bemegyek a metróba, az osztályterembe, egy boltba, elmegyek egy étterem mellett és elsüllyednék szégyenemben mert biztos vagyok abban, hogy az ott lévő emberek gondolják, TUDJÁK hogy anorexiás vagyok.

Miért van ez így? Hogy változtassak?!

Nem merek már utcára menni.... egyáltalán nem merek nyári ruhát hordani... magassarkút felvenni....

Egyébként ha tükörbe nézek nem gondolom magam soványnak. És a BMI indexem is renben van.


2010. máj. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát..én még vékonyabb vagyok :( De most már kezdek hízni. De amúgy én is így vagyok :( Annyira utálom..Néha még be is szólnak :(
2010. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"De jó" nektek, én meg úgy meghíztam, és ezért hiszem azt :S próbálom takargatni az úszógumim:(
2010. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,

én nem gondolom, hogy ez a súly túl kevés lenne a magasságodhoz, de persze lehet tényleg úgy nézel ki mint egy anorex. Ha te is úgy gondolod, hogy nem megfelelő a súlyod, akkor probálj hízni. Legyen egy célod, mondjuk 55, ha ezt eléred valószínűleg, nem fognak rád úgy nézni, mint ahogy te azt most elképzeled (vagy látod), hanem a saját önbizalmad is megnő majd.

[csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy én 168 cm vagyok, és 45 kg és én sem vagyok anorexiás sőt...tehát szt a te testsúlyoddal sincs semmi gond]

2010. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!