Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csúnya és gusztustalan...

Miért csúnya és gusztustalan minden Goth lány? /full fekete ruhák, bakancs (35 fokban is? ), agyonfesetett arcok/ Régen is ilyenek voltak a stílus képviselői?

Figyelt kérdés

Ui: és mi az az életzérzés ami miatt Goth-ok lettek?


-nem akarok megbántani senkit, csak érdeklődök.


2010. júl. 13. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem egyáltalán nem csúnyák. Vannak akik túlzásba viszik a sminket, de akik igényesek, azok igenis szépek fullfeketében és bakancsban is. A fűzők amiket meg hordanak, egyenesen gyönyörűek ^^
2010. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem gusztustalanok max féltékeny vagy, hogy jól néznek ki, és mi van akkor ha bakancsba járnak?Azt csinálnak amit akarnak...
2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó te nagyon hülye vagy, nőjj fel. Először tagad aztán meg "és mi van akkor". Nem ez volt a kérdés, senki nem támadta a gótokat, a kérdezőnek megvan a véleménye, de ez nem vitafórum. Megkérdezte miért OLYANOK (szerinte csúnya, de aztán kifejtette mire gondolt), te meg itt sértődgetsz.


Az én válaszom pedig hogy pontosan azért, amiért a rokkerek vagy emósok úgy néznek ki, ahogy. Vagy akármilyen szubkultúra képviselői.

2010. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

És miért gusztustalan minden tucorgós metroszexuális meg agyonszolizott szőke plázacica? :S


Vegyétek már észre, hogy ez az egész ízlés kérdése! Nekem nem tetszenek a rózsaszínpólós b.zik, meg a flitteres rucis cicababák, nektek meg a fekete ruhába öltözött gothok, most akkor mi van? Attól, hogy itt szidod őket, és kapsz egyetértő meg egyet nemértő válaszokat, még ugyanúgy feketébe fogunk járni, és neked ugyanúgy nem fog tetszeni.

Mellesleg elárulom, hogy a bakancs bőr, tehát a létező legjobban szellőző zárt cipő, és akár hiszed, akár nem, egy konzerv vagy akármilyen tornacsukába sokkal jobban belebüdösödik az ember lába. Emellett pedig azt is megjegyezném, hogy szerintem alig vannak olyanok, akik nyáron is bakancsba járnak, maximum fesztiválon. Én legalábbis nagyvárosban élek, és eddig összesen 4 ember jött velem szembe bakancsba a nyáron, ebből is 2 punk volt. És ez nem azért van mert keveset mozdulok ki. Én is goth vagyok, de nyáron szandált hordok.

A csúnyaság meg nem stílus kérdése. Ugyanannyi csúnya lány van minden más stílusirányzatban is. Ha neked ezek a lányok csúnyák, akkor te tuti vak vagy:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha meg azokról az elb.szott stílustalan pózerekről beszélsz, akik gothnak akarnak tűnni, de teljesen ízléstelenek, és még véletlenül sem viselkednek a stílusnak megfelelően, akkor valószínűleg te is tudod, hogy nincs értelme beszélgetni róluk. A normális goth lányok egyáltalán nem undorítóak, csak sajnos kisebbségben vannak a pózerekkel szemben, meg az ízléstelenkedőkkel szemben.

Az életérzéssel kapcsolatban, számomra, röviden: mert a morbid vagy mások számára furcsa, ízléstelen dolgokban is képes vagyok szépet látni, imádom a művészeteket, én magam rajzolok, vonzanak az elmúlt századok öltözködési szokásai, magamnak varrok hasonló ruhákat, filmek tekintetében is a kosztümös filmek érdekelnek. Nem utolsósorban ez a zene fejezi ki azt, amit fontosnak érzek az életemben, a magány és az egyedüllét fontosságát, a szerelem és szeretet kétoldalú, némileg romantikus és mégis szomorkás érzését, a régi normák és erkölcsök elmúlását a világban, az élet és a halál különös ellentéteit, az elmúlás elfogadható mivoltát...

2010. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
Ma 11:00-ánál a pont. Én nem goth vagyok, csak egy sima mezei rocker, nyári bakancsos társaimat én sem értem. Abban viszont kicsit torzítasz, hogy a bakancs szellőzik a legjobban, a szandál, a papucs és a saru a legjobb nyárra, én is csak ezt hordom(egyébként se vagyok bakancsos mondjuk..) De abban viszont igaza van, hogy a Kérdező általánosít, vannak GYÖNYÖRŰ goth lányok is,és itt nem a dagadt fűzős bakancsból kidagadó zsírbokájú példányokra gondoltam:)
2010. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam h a legjobban szellőző ZÁRT cipő! :) persze, hogy a szandál stb. jobb, én is azt hordok...:D
2010. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
mert sok a pózer és elcseszik az egészet, a valódi goth lányok nagyon szépek is tudnak ám lenni
2010. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
a fullfeketével nincs bajom a bakancs ( az a fajta amit ezek hordanak) az már szerintem a fiukon is izléstelen hát még s lányokon de a fullfekete az szép
2010. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
11:13: Ne haragudj, igazad van, nem olvastam el pontosan.
2010. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés 99% előítélet, 1% alapozott tény. Ahogy előttem írták, nem a stíluson múlik, hogy azt kik viselik, vannak plázacicák és diszkósok között is rondák és szépek. Személyes tapasztalataim alapján léteznek olyan gyönyörű goth lányok, hogy minden hetero férfinek kicsordulna a nyála utánuk. Embere válogatja.
2012. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!