Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzad a tenyerem, mit...

Nagyon izzad a tenyerem, mit tegyek hogy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Extrémen izzadós a tenyerem. Emiatt sokszor nem merek pacsizni másokkal,ha valaki meg akarja fogni a kezem akkor elhúzom. Alaphelyzetben is izzad,de ha stresszes vagyok akkor olyan mintha kezet mostam volna és nem töröltem volna meg. Valakinek van valami jó módszere amivel megszüntetni vagy enyhíteni lehetne?

2017. ápr. 25. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan az elobb irtam ugyanigy egy kerdesre... azt hittem a sajatom ahogy olvastam az elejet. Lenyegtelen. Nekem is ez a problemam, erdekelne hogy mit lhet tnni ellene. En hasznaltam (lehet hogy rosszul irom a nevet de valami hasonlp) valamifele natural antisodurica-t. Nekem nem hasznalt. Allutolag valamilyen anyag van benne ami szaritja a bort. Nekem nem valt be, ugyanugy izzadt tole a tenyerem...:(
2017. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!