Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fejem, ha...

Mitől fájhat a fejem, ha evéstől aztán elmúlik?

Figyelt kérdés

De nem egyszerű a helyzet. Mert éhes nem vagyok, amikor elkezd fájni. Ahogy kiszámolom, nem is kéne annyit ennem, amennyit az elkezdődő fejfájás miatt eszem.

Amikor érzem, hogy elkezd fájni, egy szem cukor nem elég, legalább egy fél szelet kenyeret, rajta valamivel kell ennem, és akkor 10-15 perc alatt eloszlik.


A leleteim rendben vannak, átlag vérvizsgálat, vérnyomás -bár arra gyúgyszer kell szednem-.


Viszont, ahogy többet eszem, mint kéne, lassan, de érzem, hogy rakódik rám a többlet. Amire az orvos zt mondja, hogy nem látszik. De én érzem, a ruháimon is.


Oka kell, hogy legyen, de merre induljak?



#fejfájás #fejfájás oka
2017. ápr. 26. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hipochonder vagy?
2017. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Nem gondolom, hogy az lennék.
2017. ápr. 26. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy bemeséltem magamnak, hogy a szalonnától fáj a fejem és mikor ettem akkor tényleg fájt.

De mára ez elmúlt. Nem gondolom azt, hogy fájni fog tőle és tényleg nem is fáj.

Ezért gondoltam.

2017. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!