Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valamit...

Tudnátok ajánlani valamit érettségire, hogy ne rontsam el a feladatokat a saját jellemem miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: folyamatosan tanulok, nagyon fáradt is vagyok így érettségi előtt.

Van egy jellemző tulajdonságom: soha nem hiszem el, hogy meg tudom oldani a feladatokat. Még akkor se ha más mondja, hogy de én igenis képes vagyok rá. Ha nekimegyek, akkor viszont elég 1 hiba, és annyira átmegy a gondolkodásom negatívba, hogy nem tudom megcsinálni a hátralévő feladatokat. Egyszerűen nem tudok gondolkodni. Pedig nagyon fontos lenne, mert emelt szintet is írok. Nagyon sok múlik rajta.

Szóval: a pszichológia most nem megoldás. (Járok oda is, de messze még a cél...) Valami gyors kéne. Esetleg valami gyógyszerféleség, vagy bármi más, amivel el tudok nyomni minden felesleges érzelmet ami hátráltatna, de közben nem tompítja a gondolkodásomat.

Segísetek kérlek!



2017. ápr. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

En pont ugyan ebben a cipoben jarok mint te nem 9 nap mulva erettsegizek,angolbol emeltezek. Nekem meg a front erzekenyseg is ratesz. Eloszor is nyugodj meg nem csak egyszer erettsegizhet az ember ha megis rosszul sikerul. Ha megakadsz semmi gond veszel ket nagy levegot es tovabb haladsz..ha marad idod a vegen vissza tersz es kesz.

Ne parazz ra gyakorolj minnel tobbet engem az valahogy megnyugtat.

2017. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, ez is egy lehetőség, de ehhez az kell, hogy nagyfokú önkontrollal rendelkezzek. Félek nem lesz ennyi önuralmam. De azért persze, mindent megpróbálok. És teljes mértékben igazad van. Az lenne a legjobb, ha valahogy saját erőmből képes lennék ezt megoldani, és nem kéne akármilyen nyugtató hatású szerhez folyamodnom.

Sok sikert Neked is az érettségihez! :)

2017. ápr. 28. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmifele gyogyszer nem szukseges!:)

Koszi, neked is :)

2017. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!