Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosgyűlölet szerintetek...

Az orvosgyűlölet szerintetek kihat a medikusokra is? Mit gondoltok? Esetleg tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Az emberek egyre kevésbé bíznak az orvosokban, és ebben a média is vastagon benne van, hisz ha nincs ilyen hír, akkor elővesznek egy 5 éves műhibacikket, és maiként adják elő. Persze sajnos vannak friss esetek is. Ezek miatt az emberek egyre inkább lenézik, semmibe veszik az orvosi pályát. Szerintetek ez az egyetemi hallgatókra is kihat? Őket is dologtalan, senkiházinak tekintik? (Mármint aki gyűlöli az orvosokat)

2017. ápr. 29. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy ez orvosgyűlölet egy gyakori és elterjedt dolog lenne. Főleg nem érinti a medikusokat, akik nem orvosok. A nőgyűlölők sem utálják a lány csecsemőket.
2017. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de ez a hasonlat nevetséges, nonszensz. Egy lány nem tehet arról, hogy lánynak születik, és 18-20 év, mire nő lesz. Ezzel szemben egy medikus sajátmaga választja az orvosi egyetemet felnőtt fejjel, és potenciális orvosokról beszélünk, akiknek nagy része max 6 éven belül az lesz, hiába nem az még, a legtöbb elvégzi.
2017. ápr. 30. 11:07
 3/3 kisreka99 válasza:
nem tudom, hogy vajon mennyire éri őket, panaszkodni még nem hallottam egyiket sem, viszont én is sokat gondolkodom rajta. Orvosira megyek és mindig mikor olvasom különböző cikkek alatt az orvos gyűlölő kommenteket hihetetlenül ideges leszek. Sok baj van itthon a rendszerrel, nem feltétlen az orvosok tehetnek róla, hogy kiégnek, illetve, hogy szükségük van a hálapénzre mert ez az ország szinte semmit nem fizet. Ha még nem olvastad ez egy érdekes cikk egy orvostanhallgató szeméből a rendszerről: [link]
2017. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!