Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szűzteakapszulát (forte)...

Szűzteakapszulát (forte) lehet túladagolni?

Figyelt kérdés
Ha egy nap összesen 4-et veszek be(nem egyszerre) lehet valami bajom vagy mi lesz egyaltalan? Mostanaban minden etkezes elott vettem be egy szemet,de ma rengeteget ettem(gabonapelyhet és müzlit),ami félek még így is székrekedést csinál, így előtte 2dbot vettem be,de még mindig csak ennék,ezert arra gondoltam beveszek még egy kapszulát. Egyébként azért szedem,hogy tudjak nagywc-re menni,mert nélküle nem megy:(

2017. ápr. 29. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem többet ne vegyél be, mert ez is meg fog hajtani durván. Anyukám szedi, ő sem tud nélküle wc-zni, de ő a fortéból csak egyet vesz be, és az pár óra múlva megindítja. Túladagolni nem tudom, h lehet-e, mert végülis egy gyógynövény ez, de a négy szem szerintem baromi sok.

Csináld úgy, h minden este egy szemet veszel be, és reggel megindul a kaki. Nem kell abból 4, meg minden kajáláskor nem kell bevenni.

2017. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem sokszor a kettö sem csinal semmit. Es a hatas csak 20óra mulva jön. Egy végképp semmit sem csinal:/ mar bevettem kb 4óraja a negyediket is,remelem lesz hatas
2017. ápr. 29. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Uh, ez igy viszont gáz. Neten nem írják, h mennyi a max belőle?

Meg lehet, h akkor kéne egy gasztroenterológiai kivizsgálás is, ha ennyire semmi nincs :(

2017. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel voltam 2x,de nagyobbra számítottam.. Mindegy,legalabb ennyi is kijott:)
2017. ápr. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!