Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 2hete minden nap amikor el akarok aludni és ilyen az ébrenlét és az elalvás között vagyok és pl gondolok valamire és mintha már új gondolatok jönnének amit nem én irányítok hanem maguktól jönnek...mintha gondolatban hallanám...és ahogy észlelem ezt kinyitom a szemem és már nincs.. csak amikor félálom szerűbe kerülök. Nagyon stresszes vagyok mostanában és ez miatt rosszul is alszom. Ez hallucináció vagy hipnagóg állapot? Volt már valaki így?

#hallucináció #hipnagóg állapot
2017. máj. 2. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, hogy mi ez, de napi szinten találkozok én is vele xd nagy örömömre

ez overthinking...gyakorlatilag. nem szabad úgy lefeküdni, hogy nem tisztítod ki az agyad...sétálj egyet, vegyél fürdőt stb...kinek mi segít. igazából a legjobb ha van kivel kibeszélni a dolgaidat. nálam is akkor jön ez elő, ha nincs kivel beszélgetnem, ilyenkor "magammal beszélem meg" és agyf@.zt kapok xd

pl mikor szakítottam barátommal és hiphop eltűnt az életemből a személy akivel mindent megbeszéltem, utána hónapokig nem tudtam normálisan elaludni..az embernek marad a családja/barátok de velük nem ugyanolyan.. :/ na ez már személyes volt bocsi xd

egyébként a dolgon az is segít, hogy ha fáradt vagy, jól kifárasztod magad napközben sporttal vagy valamivel és akkor gyorsabban elalszol + citromfű teát tudom javasolni a jobb alvás érdekében :) már rögtön használ az első alkalomnál, imádom

2017. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:) Kipróbálom a teát. Jó lenne ha végre ez segítene.

Még egyszer köszi a válaszod.

2017. máj. 2. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen:) de ha esetleg az is segítene, hogy valakivel beszélsz a gondjaidról, írhatsz privit is
2017. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!