Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izombetegség okozhatja a...

Izombetegség okozhatja a hallás javulását?

Figyelt kérdés
Izomrost sorvadásom van túl lazák az izmaim ami miatt lábujjaktól állkapcsig mindenem nagyon könnyen ficamodik. Egy ideje viszont èszrevettem hogy sokkal èrzèkenyebb a hallásom, hallok olyan dolgokat amiket más nem. Pl pár napja is tesóm mondott valamit a másik szobában szüleimnek ami állításuk szerint halkabb volt mint ahogy általában beszèl, mègis meghallottam. Ha anyám nem ott tankol ahol legutoljára azt is èszreveszem az autó hangjából. Elemeket nem tudok tölteni a szobámban mert úgy sípol/nyüszít a töltő hogy a fejem szèthasad tőle, a telefontöltő ugyanúgy ad ki hangot de az nem vèszes. Akkor volt olyan hogy az autónkban a bal első kerèktől jött valami karcogós vagy milyen hang amit szintèn csak èn hallottam, aztán mikor hirtelen lekellett fèkezni egy kiszaladó kutya miatt eltűnt a hang.

2017. márc. 2. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!