Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaptam a szobatársamtól a...

Elkaptam a szobatársamtól a náthát már megint. Nem tudok emiatt tanulni?

Figyelt kérdés

Rohadt szarul vagyok. Nyom a fejem, az arcom fáj, folyik taknyom nyálam, fáj a torkom. Szörnyen vagyok és az a baj hogy tanulnom kéne mert mindjárt vizsgázom.

kb 1 hónapja is ez volt. Akkor is hót betegen koliban maradt és én meg jól elkaptam. Miért nem lehet orvoshoz elmenni könyörgöm? Miért?? Miért kell fossá fertőzni engem állandóan. Annyira rohadt mérges vagyok rá. Vett egy szaros orrsprayt és ennyi volt a nagy orvosság. Kb egész nap együtt vagyunk mert egy óráink is vannak és rohadt jól elkaptam. Annyira elegem van ebből már...

Ti mit szólnátok ehhez??


2017. máj. 6. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a hisztit, ülj le a valagadra, és tanulj!
2017. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok b**dmeg mert rohadtul szarul vagyok. Lázam van 38.4 és k***rva szarul vagyok. Egyszerűen épp ésszel nem tudom felfogni hogy miért kell valakinek ennyire önző módon viselkednie ha beteg. Mi a francnak nem megy dokihoz, vagy vesz legalább valami sz*r gyógyszert. Főleg hogy tudja hogy mindjárt vizsaidőszak és nem egyedül lakik abban a tetves szobában.

Ez nem hiszti csak az hogy havonta beteg vagyok már rohadtul felcsesz. Én soha az életben nem betegeskedtem és mindig vigyázok az egészségemre és az hogy más önzősége miatt elkapom k***rvára felidegesít.

2017. máj. 6. 09:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaa igen azt már meg sem említem hogy a zsebkendői szanaszét hevertek a szobában. Mindenhol taknyos zsebkendő volt.
2017. máj. 6. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél te is orrspray-t meg neocitránt meg lázcsillapítót.Jövőhéten meg menj el orvoshoz.Esetleg a szobatársadat is vidd magaddal.
2017. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy volt-e orvosnál, vagy sem, szedett-e gyógyszert vagy sem, ha vírusos dolog, akkor orvos és gyógyszer nélkül is ugyanúgy elmúlik, és általában ugyanannyi ideig is tart. Tehát gyógyszerrrel is ugyanúgy elfertőzött volna.
2017. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De vannak gyógyszerek amik által hamarabb lezajlik egy nátha is akár. Ergo lehet nem fertőzött volna meg. Mert így hogy 5 napig vele voltam persze hogy benyeltem....
2017. máj. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!