Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Divascant kaptam migrén...

Divascant kaptam migrén megelőzésére. Ugye ez nem antidepresszáns (is)?

Figyelt kérdés
Migrénre tökéletesen bevált nekem. Viszont mióta szedem feltűnően elmúlt a korábbi szinte állandó rosszkedvem, félelmeim. Ami persze szuper, de antidepresszánst nem szeretnék szedni. A betegtájékoztatóban és a neten sem találok pontosabb infót, hogy hogyan és mire hat pontosan a gyógyszer. Orvoshoz majd csak hetek múlva kell mennem.

2017. máj. 6. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem vagy lehangolt, mert nincs migréned?
2017. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Simán lehet, hogy a migrén "hiánya" miatt van jobb kedvem. 😊
2017. máj. 6. 13:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megbeszéltük :)
2017. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szia, ettol a gyogyszertol teljesen elmult a migréned? Azota nem is volt?
2017. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy hónap alatt 2x volt csak, de az sem volt túl erős. Előtte kb 2 nap migrén három nap szünet. Hányingerrel és egyéb kellemetlen kísérővel. Határozottan használ a gyógyszer.😊
2017. jún. 2. 18:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Negatív mellékhatást én nem tapasztalok.
2017. jún. 2. 18:18
 7/18 anonim válasza:
Orvos írta ki neked? Meddig kell szedned?
2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Neurologust kerestem fel, aki azt mondta, hogy nem sokszor van migrénem, hanem állandóan. Mert a tünetek: a klasszikus migrénes fejfájás, látászavar, hányinger, hányás, stb ( én rendszeresen érzek cigiszagot is, ami szintén lehet neurológiai tünet). 15 éve kezdődött, folyamatosan rosszabbodott. Írt fel Divascant, augusztusban megyek vissza, addig biztosan szednem kell. Utána kiderül, de azt hallottam szünetet kell majd tartani. Mellé kaptam Quarelint ( mind a két utóbbi alkalommal aut vettem be). Ill rohamoldót (Cinnie), de arra még nem volt szükségem. Ha migrénes vagy, menj el dokihoz, mert jó eséllyel segíteni fognak. Nekem se kellett volna ennyit várni...
2017. jún. 2. 22:11
 9/18 anonim válasza:
Voltam már dokinál, olyan gyogyszert írt ki, amitol meghíztam és nem is segített sajnos, ezért keresek valami mást.
2017. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia, régi kérdés, de hátha még itt vagy. Én is divascant fogok szedni, neked mennyi idő után segített?
2020. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!