Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az antidepresszánsról vagy a...

Az antidepresszánsról vagy a dohányzásról nehezebb a leszokás?

Figyelt kérdés
Én sikeresen letettem az antidepresszánst, de kiröhögtek a dohányosok, hogy mit akarok én, az semmi a cigihez képest.

2017. febr. 18. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Másfél évig szedtem antidepresszánst (rendesen, szakorvosi javaslatra, kontrollálva), aztán "elgurult a gyógyszer" és egyik napról a másikra abbahagytam. De sosem éreztem úgy, hogy rá lennék állva.

Cigizek vagy 15 éve, az alatt kétszer született meg az elhatározás hogy vége, egyik alkalom másfél hétig, a másik úgy 6 napig tartott.


De egyik sem érhet a halogatás nyomába ám... :D

2017. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én keményen függő voltam, évekig szedtem napi 4 szemet.
2017. febr. 18. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél büszke magadra. Egy volt dohányos, aki letette a cigit, szintén büszke lehet magára.


De a dohányosok (vagyis akik nem szoktak le, és téged fikáznak) csak kifogásokat keresnek.


Az, hogy kinek nehezebb vagy könnyebb, nagyon sok mindentől függ (pl. milyen régen használja a szert, milyen segítséget kap hozzá, az egyén akaraterejétől).


Én nem hasonlítanám a nehézségeket össze, a végeredmény a lényeg, hogy Te leszoktál egy olyan szerről, amire orvosilag már nem volt szükséged . Gratulálok!

2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem lehet ilyen dolgokat összehasonlítani, mert függ az egyéntől,és hogy milyen régóta szedte az antidepresszánst.

De a cigiről való leszokás okoz e konkrét fizikai rosszullétet? Mint ahogy nálam az antidepresszánsról való leszokás. A poklok poklát éltem át addig, amíg leszoktam róla, kb 1 hónap, és most fél éve nem szedem. De azt hiszem újra rá kell szoknom, bármennyire is tiltakozok ellene. Amúgy 15 éve szedtem.

2017. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 18. 13:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a saját akaratomból tettem le, orvosi segítség nélkül. Évekig jártam pszichiáterhez, de a végén már látni se láttam meg nem is beszélgetett velem, csak az asszisztense felírta a gyógyszert aztán viszont látásra... Szerintem undorító emberek a pszichiáterek.
2017. febr. 18. 13:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Végig hitegetett, hogy nincs hozzászokás meg semmi káros mellékhatása nem lesz, szinte rábeszélt a gyógyszerre.
2017. febr. 18. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

" Szerintem undorító emberek a pszichiáterek."


Neked még kellene járnod kezelésre. Minimum ostobaság ellen.

2017. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az unokámnak a cumiról.
2017. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!