Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van gyulladva a lábujjam....

Be van gyulladva a lábujjam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múltkor kinyomta belőle anya a gennyet, de már megint fáj! Mit csináljak vele?:(
2010. máj. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegyel ra paradicsomot, es foliazd le.

Az majd kiszivja.

2010. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De rá van nőve a bőr, vagy hát nem is tudom hogy elmondani.. Meg ott a köröm is.. Na mind1, kipróbálom.
2010. máj. 15. 21:10
 3/7 anonim válasza:
Benőtt a körmöd?
2010. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele semmit csinálni,én évekig szenvedtem vele amire elszántam magam h dokihoz menjek....


Ne húzd,mert csak rosszabb lesz! Nézzetek egy jóhírű sebészt és a nyári szünet első hétfőjén irány a doki. Hamar elfelejted és nem fog benőni többé.

2010. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor benő. Múltkor is benőtt, és már akkor gennyes volt.. Most nincs benőve a köröm, de megint gennyes :S
2010. máj. 15. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

21:28


A paradicsom tényleg jó ideiglenesen,éjszakára

tegyél rá!


Nekem is ilyen volt,amikor úgy láttam h nincs benőve akkor is gennyes volt és gyulladt! Tudom h nagyon sz@r,azért is javasoltam a dokit és többet nem lesz gondod vele... Ne húzd,mert csak szenvedsz vele...

2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos nekem is volt ilyenem...utáltam az egészet.2009 szeptember-októberkor keződött és megnagyobbodott a bál lábujjam.A zoknijaim tiszta genny és néha vér(csak egy) kicsi) voltak. Anyám később észrevette a gennyes benövést és elmentünk dokihoz aki elküldött egy másikhoz.Az bekötötte és előírta h betadinnal kell kenegetni és azzal a barna szr celluxxal kellett bekötni.Ez ígyment pár hétig amíg el küldött műtétre.Ja és szandálban kellett járnom h szellőzzön a lábujjam meg nem járhattam testnevelés órára.A műtét elött eléégé fostam.Úgy kezdődött h felvetettek velem egy randa kötényt és leszíjaztak egy egyra.Itt a lábujjam két oldalára helyi érzéstelenítést adtak ami rohadtszr volt és elzsibadt a lábujjam.Ezután ilyen furcsa érzés volt ahogy vagdossák a lábujjam(egyébként eltakarják a folyamatot de nem mintha kíváncsi lettem volna rá)és persze be volt kötve a műtét után.a műtét olyan 10-15 percig tartott utána levethettem a kötényt és visszavezényeltek a vizsgáló dokihoz.Itt egy picit szédültem és ott ledőlhettem a vizsgálóágyra aztán jött értünk a taxi és hazavitt(szerencsém volt mert egy Mercedes E osztály taxi jött :D) 14-F
2010. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!