Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fog fájni a pedikűrös...

Mennyire fog fájni a pedikűrösnél? Be van gyulladva nagyon a lábujjam.

Figyelt kérdés
Ki fogja vágni a körmöt, de nagyon be van gyulladva :S
2010. jún. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább menj sebészetre. Egyszerűbb. Kapsz injekciót és lehúzzák a körmödet. De nem is az egészet, csak azt a részt kivágják. Abszolút nem érzel semmit, bár az injekció fáj. De az csak egy pillanatig fáj, de viszont a pedikűrös 1 óráig fogja nyomogatni meg tépni meg szenvedni vele. Én ajánlom a sebészetet.
2010. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a sebészetet ajánlom, nem kell beutaló! Nekem is ilyen problémáim vannak, már kétszer kivágták a körmömet, amikor nekem nem jól sikerült.

Bemész, elmondod, hogy mi a baj, belenyomnak egy injekciót (ez mondjuk tényleg fáj) és mire odahozza az eszközeit már nem is érzel semmit. Egy perc sincs az egész. Jobb így, mint a pedikűrösnél szenvedni, aki azért mégsem ilyen eszközökkel dolgozik.

2010. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első- egyáltlaán nem egy 1 óráig dolgozik a körmön, nem tudom honann veszed, pláne ha nincs tapasztalatod! Én voltam nála és nekem 1 perc alatt kivágta teljesen,és nekem is nagyon bevolt gyulladva(gennyezett stb)! De a te döntésed kérdező, hogy hova mész!Mehetsz persze sebészetre is!És ne halogatsd, mert még rosszabb lesz!Úgyhogy hajrá! 17/L
2010. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
H a mar annyira rossz a helyzet, akkor tenyleg az lesz a jobb hogy menj el a sebeszhez, es majd o kivagja ugy , ahogy kell.Mellesleg azt ajanlom mindenkinek akinek ilyen korombenovesi problemai vannak, hogy inkabb hagyjak nagyobbra noni a kormeiket, es akkor csak egyenesre vagjak le a kormot.Miert? Mert a kormot ha rovidebbre vagod a kelletenel, akkor hajlamos a korom melletti bor ranoni az amugyis kis koromre, es akkor megvan a baj.De,ha nagyobb kormot vagsz le , akkor arra ugyelj,hogy nagyobb legyen mint a korom szele... Kb ennyi lenne az. Ha ezt betartod akkor nem kellene hogy legyen problema :)
2013. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a pedikűrös tud Neked segíteni a problémádon.Nekem van egy szuper ismerősöm,Nyulas-Győrfy Erikának hívják és Budapesten dolgozik a 7.kerületben a Dohány utca 67.száma alatt a Judit Gyógyközpontban. száma: 06703474838. Egyébként nagyon aranyos, kedves, jó szakember és mindenkinek ajánlani tudom csak.Hívd fel!
2013. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!