Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy műtét után kinek mit...

Anyajegy műtét után kinek mit mondtak menny ideig nem szerencsés ha nap éri?

Figyelt kérdés

Nekem Február végén szedtek le 2 anyajegyet.A heg még látszik eléggé,kicsit ki is dudorodik,de a barátom azt mondta azért,mert heg és még gyógyul,de normális szine van,rózsaszínes és "bőr színű". A kérdésem az lenne,hogy akinek volt hasonló anya jegy műtéte,nektek mit mondott az orvos mennyi ideig ne érje napfény vagy szolárium? Szerintetek nem baj ha nyáron már napozok vele? Vagy jobb lenne akkor is leragasztani valamivel? Vagy ti mennyit vártatok?

Köszönöm!


2010. máj. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly januárban volt anyajeges műtétem, júniusban meg nászútra mentem Krétára... :-) Az orvos nem mondta egy árva szóval se, hogy ne érje napfény, hiszen ott már NINCS anyajegy, csak bőr.
2010. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem már 6 anyajegyet szedtek le.

A felületet érheti nap, de ha van másik anyajegyed, akkor azzal ne nagyon napozz/szolizz, mert ha igen előbb-utóbb azt is le kell műteniük...

16/L

2010. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem se mondta a doki, hogy nem lehet napra menni, bár én nem is mennék, mert sajna nagyon sok anyjegyem van, így eleve tilos, de a bőrgyógyász adott valami krémet amivel be kellett kenni a heget ha nap éri. Nyáron szerintem már nyugodtan napozhatsz, úgyis bekened magad naptejjel.
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyáron már napozhatsz! Egy kozmetikus
2010. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!Megnyugodtam :).
2010. máj. 16. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23.00-s vagyok: azért nem szabad legalább fél évig hogy Nap érje, mert amig nem gyógyul be a seb rendesen,az uv sugarak hatására bebarnulhat.És az már nem fehéredik ki.

Nekem is pont igy volt 3 éve, hogy akkor februárban szedtek le párat, és nyáron már napoztam,semmi bajuk nem lett.Bőrgyógyászom is mondta h lehet már.

2010. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megfogadom a tanácsod,egyenlőre kerülöm a napot... bár ebben a rossz időben nincs is más választásom:)....:(
2010. máj. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!