Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Epe műtét?

Mi ez? Epe műtét?

Figyelt kérdés

tudom h van epekövem! 2 napja fáj, szúr az oldalam! eddig azt hittem, h felfáztam, de nem csíp, meg semmi, csak sokat járok wcre:s jobb oldalam fáj... nm éppen görcsöl, de nem is szúr!jah de semmi epeterhelőt nm ettem :s


mi lehet ez?

asszem este ügyelet lesz ebből:s


2011. nov. 8. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
jah, semmi láz ,meg semmi hányinger
2011. nov. 8. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem epe. (Allitolag az epe gorcs jobban faj mint a szules.) De en pasi vagyok, ugyhogy nem tudom.


Epegorcs eseten 4-5 perces intenzitasban jonnek az 1-3 perces gorcsok. Olyan erzes, mint amikor gyomorszajon utottek. Hatul a ket lapocka kozott legszomj szeru iszonyu fajdalom. (Kozben meg mintha finganod kellene, de nem megy.)


Nekem a kaposzta, paradicsom, gomba, eros paprika, tejszines dolgok(pl: Bailey´s) hozza ki...


Nekem 2 nospa ami segit...


Gány egy erzes, az mar biztos. Mutasd meg dokinak.


Vakbel nem lehet?

2011. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vakbél? és az epémig elsugárzik?
2011. nov. 8. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú?

vakbél is jobb oldalt fáj, s az is kisugározhat.

ha lány vagy, a petefészked is fájhat.

2011. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány :s petefészek????? csak nm!:s annak milen tünetei vannak még?
2011. nov. 8. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

menstruálsz már? ha nem, lehet, hogy most kezdődik a dolog.

amúgy a petefészek ha be van gyulladva, akkor tud szúrni, görcsölni. de az lázzal jár általában.

2011. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!