Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leteznek valoban olyanok akik...

Leteznek valoban olyanok akik tenylegesen utalnak minden embert es mindenkit igyekeznek eltaszaitani es vsak egyedul erzik jol magukat?

Figyelt kérdés
fent a jellemememet definialtam.kb. akkor en most mi vagyok? mizontrop? szociopata? engem azok tazsitanak a legjjobbam akik jobszandekkal kozelednekn felem. a csinos szep lanyok is ki vannak zarvam pedig HETERO vagyok. vsak be tudok erni a kezemmel. nekem nincs szuksegem meg egy normalis bevsuletes erkolvsos baratnore sem aose volt meg. miert vagyok ilyen? mi vagyok? mi lehet enne a hettere? tippelgessetek azta hatha megfejtjuk egyutt
2017. máj. 12. 16:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
eppenseggel nem.trecselni jotzem fel kedves utolso valaszokat akartam a kerseaemre. tudomasom suerint ez egy ilyen oldal es nem ismerkedos. bar igaz hogy arra is hasznalhato
2017. máj. 16. 19:27
 22/25 A kérdező kommentje:
eleg nagy ostobasahokat hordtal ossze ne garagudj
2017. máj. 16. 19:29
 23/25 A kérdező kommentje:
nar ez nezopont kerdese sztem lehez igy is kommumikalni de en vsak liirtam a kersesemet es vsomdbem vrtam a valasuokat. vsak voltak olyan.barom valaszpk amiket nem hagyhattam szo.nelkul
2017. máj. 16. 19:32
 24/25 A kérdező kommentje:
bsomdnen= csondnen
2017. máj. 16. 19:32
 25/25 anonim ***** válasza:
xDDDDD
2017. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!