Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a tölcsérmellkas (pectus excavatum) kezelésére kitalált vákuum-os kezeléssel kapcsolatban? Van-e igazából ténylegesen értelme, kézzel fogható eredménye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 13:38
 1/2 anonim válasza:

Hosszutavu tapasztalata meg senkinek nincs, de amiket olvastam rola nagyon biztatonak tunik.Van egy amerikai srac akinek pectus excavatumja van es az o altala keszitett vacuum-bellt hasznalja amivel szep eredmenyt ert el.Kepeket is toltott fel.Ebay-en arulja 150 font+ postakoltsegert, en ma vettem meg.Igy keress ra: Vacuum-Bell for Pectus Excavatum.

Udv: Attila

2011. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na milyen változást értél el Attila?Segített?Én is sorstárs vagyok azért érdekelne!
2012. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!