Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogy csecsemőkoromban...

Az hogy csecsemőkoromban gyógyszermérgezést kaptam és kiszáradtam tényleg lehet oka annak hogy 7-8 liter folyadékot fogyasztok minden nap?

Figyelt kérdés
Akkor mondták szüleimnek hogy valószínűleg több folyadèkot fogok fogyasztani mint mások, na de ennyire? Voltam már több vizsgálaton de semmi rendellenessèget nem találtak. Általában egy ivással fèl-egy liter is lemegy gyáron kicsit több. Ès ez csak amit megiszok, az egyèb èteleket mèg nem is számoltam. De ezek távoznak is, de nemkell emiatt sűrűn WC-re járkálnom átlagosan 5-6 alkalommal kell naponta vizelnem.

2017. máj. 14. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Èn ételmérgezést kaptam csecsemöként, 8 éves koromban ismét kiszáradtam.. Keveset iszok,az étkezéssel nagyon sokáig problémám volt.Evészavaros lettem.Összefüghet,mint nálam is kiderült..
2017. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!