Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel korán? Hogyan...

Szunyo37 kérdése:

Miért kelek fel korán? Hogyan tudnék jobban aludni, és időben többet?

Figyelt kérdés
Vagyonőrként dolgozom,24 órás munkarendbe.49 éves vagyok. Ha a pihenő napomon otthon vagyok, és nem kell dolgoznom, rendszeresen korán fent vagyok. Van hogy éjszaka 2,3 órakkor felkelek, és nem tudok vissza aludni. Este 9, 10 órakkor fekszem le. 5 órákat alszom. Kávézok, és dohányzok.

2017. márc. 17. 05:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom azért zavar,mert fáradt maradsz ìgy. Van akinek 4-5óra alvás is elég,hát ùgy tűnik azok nem mi vagyunk! :D

A rendszertelen életmòd is okozhatja ezt, bár nálam nincs ilyen életmòd,de én meg sok gyògyszert szedek,ami az alvásra károsan hat. Dettò ugyanez van velem is, 4 körül szoktam felkelni,aztán ébren vagyok 7-8ig is,csak utána tudok visszaaludni :S

A kávézás sem tehet neki tùl jòt,csökkentsd az adagot ha lehet,bár gondolom nehezebb ùgy bìrni a melòt. A cigizés szerintem nem befolyásolja,hacsak nem azért kelsz fel,hogy cigizz,egyik ismerősünk ezt csinálta. :D

Lefekvés előtt próbálj inni egy kis citromfű teát,esetleg szedj ròzsagyökér kapszulát,hogy energikusabb legyél,ne kelljen annyit kávézni!

2017. márc. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!