Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondhatnák a többieknek?

Mit mondhatnák a többieknek?

Figyelt kérdés
7.osztályos lány vagyok. Tegnap este megjött a menstruációm(nem úgy értem,hogy először) és annyira görcsölt a hasam hogy még feküdni se tudtam. Ma reggelre sajnos még rosszabb lett. Már a hátam is zsibbad. Az osztály főnöknek persze elmondjuk hogy ez van, de az osztálytársaimnak nem szeretném, mert azért ez egy intim dolog és nem szeretném hogy megtudják mert tudom hogy milyenek az ilyennel kapcsolatban. Viszont mondanom kell nekik valamit hogy miért nem mentem, mert akkor meg azt fogják hinni lógtam a dolgozatról, mert ma azt írtunk volna. MIT MONDJAK?

2017. máj. 19. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Fostam, hánYtam, pont.
2017. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ennyire szr, vegyél be elötte gyógyszert, nem haldokolhatsu minden honapban, vagy menjetek el nögyogyászhoz ha mindig nagyon fáj.
2017. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy családi dolog miatt nem voltál. Vagy hogy hasmenésed volt vagy fogászhoz kellett menned.
2017. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!