Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

1-2 éve kezdődött. Futásnál elkezdtem köhögni és kicsit fulladni+a mellkasom szorított. Nem foglalkoztam vele, mert gondoltam nem komoly. Tavaly(2016) áprilisban elkaptam egy köhögéses vírust és kaptam rá antibiotikumot. Mivel nem tudom lenyelni a gyógyszereket, ezért összetörtem. Minden tünet megszűnt kivéve a köhögés. Pár hónapig nagyon durván köhögtem, leginkább este. Elmentünk a háziorvoshoz, aki elküldött allergia vizsgálatra és mellkas és orrmelléküreg röntgenre. A röntgen teljesen pozitív volt, az allergia teszten egyedül a poratkánál volt a határérték. A tanácsokat ezzel kapcsolatban megfogadtuk. Ezután kicsit csillapodott a köhögés. 1-2 hónappal később elkezdtem megint eléggé köhögni, de csak este és akkor elég durván. Elmentünk asztma vizsgálatra és újra mellkas röntgenre. Az asztmára azt mondták, hogy nagyon kevés esély van rá, de adtak egy asztma pipát, amit eddig nem mertem használni.(Pánikbeteg vagyok és nagyon félek minden új dologtól. Meg úgy mindentől) Azóta kb hetente 1x vagy ritkábban előjön este a köhögés és egyszerűen úgy érzem, hogy valami van a légcsövemen és nagyon nehezen kapok levegőt, köhögök, sípol a tüdőm és nagyon fáj az egész mellkasom. Alapból szokott fájni legtöbbször a mellkasom jobb fele, vagy a közepe. A mellem is szokott fájni és ez nagyon gyakori. Volt már olyan is, hogy a hónom alatt belenyilalt a fájdalom. Nagyon félek, hogy komolyabb bajom van még akkor is, ha depressziós vagyok és halál vágyam van. Nagyon félek erről a szüleimmel beszélni és egyáltalán orvoshoz menni. Kérlek segítsetek!

15/l



2017. máj. 19. 17:58
 1/2 anonim válasza:

"A mellem is szokott fájni és ez nagyon gyakori. Volt már olyan is, hogy a hónom alatt belenyilallt a fájdalom."

Az exemnek volt hasonló. Aztán arra jutottunk, hogy a dezodor miatt. Az gátolja az izzadást, ami ugye méregtelenítő. Aztán másmilyen melltartót kezdett hordani, amiben nem volt az a vas vagy drót az alsó peremén.


"Nagyon félek, hogy komolyabb bajom van még akkor is, ha depressziós vagyok és halál vágyam van."

Ebben én is voltam. Majd elmúlik, csak van aki tovább depis.


A köhögésre nem tudok hasznost mondani. Esetleg teákat de rendszeresen fogyasztani, hátha. (A köhögésed lassan alakult ki és a javulást sem lehet várni egyik napról a másikra)

2017. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Gondolkoztam én is a dezodoron, de egyszerűen azt elhagyni nem tudom. Én ha anélkül megyek ki utcára akkor is kellemetlenül érzem magam. Egyébként a depresszióval is járok pszichiáterhez már egy ideje, de egyre rosszabb..
2017. máj. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!