Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettol az edzestol lehet...

Ettol az edzestol lehet bajom? Tobbbi lent?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok 15 leszek telen. Na es az lenne a kerdesem mert ugye elegge kicsi vagyok igyis 160-161cm. Es ha elkezdek edzeni sajat testsulyal tehat has pres, guggolas,fekvotamasz, es huzodkozas na es ha naponta eleg sokat edzenek ezekbol nem gatolna a novest? Ettol felek. :/ mert szreretnek edzeni. Helyesirasert, ekezetert bocsi telorol irok.

2017. máj. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gátolja egyátalán.
2017. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Megnyugodtam. Ment a zold
2017. máj. 14. 19:57
 3/4 anonim válasza:
Nem gátolja... DE. Fontos tudnod, gondolom kezdő vagy, hogy edzés előtt bemelegíteni kell aztán meg lenyújtani a végén. Nagyon fontos, épp ezért fordíts rá elegendő időt! Emellett viszont nyújtással nőhetsz is!!! Nem tíz centiket ugyan, de nyúlhatsz vele.. Szóval azt ajánlom, hogy nyújts többet, mint eleve kéne, és akkor rásegítesz a növekedésedre! 😉
2017. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.
2017. máj. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!