Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kompressziós harisnyával...

Kompressziós harisnyával megelőzhető a visszér kialakulása?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem és az sem egy elhanyagolható szempont, hogy ha esetleg amúgy sem lettél volna visszeres érdemes-e több mint 10000 napon viselni.
2017. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok véleménye érdekelne, akiknek van ezzel valamilyen tapasztalatuk. Egyébként meg nyilván nem hipochondriából viselném, hanem mert hajlamosító tényezők vannak, és már az első jelek is megjelentek. Ezért javasolták nekem az ún. megelőző kompressziós harisnyát munka közben (sokat állok vagy ülök), tehát az 1-est, 140 denest.
2017. máj. 22. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá hajlamod, és sokat kell állnod, akkor szerintem midenképp hasznos! Még így sem biztos, hogy később nem leszel visszeres, de csökkenti az esélyét. Ugyanúgy, mint az egészséges táplálkozás vagy a megfelelő sport.
2017. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. máj. 31. 14:47
 5/7 anonim válasza:

Talán még olvasod és érdekel.

Munkához eddig is hordtam a harisnyát,mivel minden doki rám sózta.Majd mivel tavasszal megműtőttek, azóta is hordom.

Update: mivel két hónap után!!! sok új ér jött ki rajtam,ezért kezdem értelmetlenek tartani. Nem hiszem,h csúnyább lett volna,ha nem hordom.

2017. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg Baker-cisztám lett, amihez a térdharisnya valószínűleg hozzá is járulhatott, hogy elkezdjen fájni, mert pont ott szorítja. :(
2017. aug. 20. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az jó, mert legalább 1 hónap mire felszívódik.
2017. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!