Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz baja a bőrömnek 1 szolári...

Lesz baja a bőrömnek 1 szoláriumtól?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves lány vagyok, soha nem voltam még szoláriumba mivel káros a bőrre. Egyik barátnőmmel most készülünk menni, de kicsit félek mivel sosem voltam még és félek, hogy nagyon káros lesz a bőrömnek vagy hirtelen leégek. Normál szinű a bőröm és 6 percre gondoltam de borzasztóan zavar, hogy káros a bőrre. :( próbálok vigyázni a bőrömre, de mivel közeleg a nyár és nem akarok fehér lenni egy szoli nem árthat annyira :S.

Esetleg akik jártasak ebben tudnának segiteni??? Mégis jó-e az a 6 perc elsőre, vagy sok illetve kevés... krém... hasonlók.


előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 16. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
magas fakrorú krém és menj olyan szoliba,ami zöld matricát kapott.és ne túl gyakran.
2010. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ártalmassága akkor a legbiztosabb, ha annyira sok időt töltesz benne, hogy leégsz (ajánlatos bekenni magadat szolárkrémmel). Tehát elsőre a legkevesebb időt válaszd. Évente max. 10 alkalom a javasolt mennyiség, az is 18 év felett.
2010. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok én rendszeresen járni, csak most megyek először és majd még nyáron legfeljebb.
2010. máj. 16. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak arra ügyelj, hogy ne válassz hosszú időt, ne égjen le a bőröd! (Percet nem írok, mert szoláriumonként változó lehet, turbó stb.) Érdeklődj a recepcióban.
2010. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nap is káros ilyen alapon, mégis kimész majd.
2010. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!