Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól félek egyenes út vezet...

Attól félek egyenes út vezet az alkoholizmus felé, hogyan tudnék mértéket tartani?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy ennyit piálok. Haverjaimmal kb minden héten megyünk, és rendszerint én iszom a legtöbbet. Tegnap is a 18. szülinapomon annyit vedeltem, hogy már a saját barátaimat sem ismertem meg, ittam egy olyan 75 fokos töményet, hogy a felnőttebbek sem mernek meginni Osztálykiránduláson ugyanez. És egyszerűen nem tudom magam a bulikban jól érezni, mert állandóan kiütöm magam, és sosem emlékszem rá, de az az igazság, kicsit a sok szarság miatt, ami történik velem, kicsit besavanyodtam, és csak így tudok jó társaság lenni, plusz a jelenlegi életem sem nagyon indokolná, hogy józan legyek. De ez a dolog már anyagilag is nagy teher. Már százasokat elittam az évben. Ti hogyan figyeltek rá, hogy ne vedeljetek ennyit?

2017. máj. 20. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még most pedig nagyon könnyű letenni, abba hagyni. Minél tovább halogatod annál nehezebb tőle megszabadulni. Itt van le irva mivel jár a sok és kitartó alkoholizálás.

[link]

2017. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!