Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komoly betegsé...

Mi bajom lehet? Komoly betegség lenne?

Figyelt kérdés

Az éjjel, amikor aludtam volna el, arra ébredtem, hogy mellkasi szorításom, fulladásom volt, és a szívverésem nagyon"furcsa". Gyenge, de gyors, és mintha szabálytalan lett volna. Járkálnom kellett ahhoz, hogy kb. fél óra elteltével csökkenjen a már szinte haláltusához hasonlítható érzés. Most, ebben a pillanatban is érzek kellemetlen, mellkasi "fulladó szorítást", ami némi szédüléssel jár, és kisebb fájdalmakkal is. Évekkel ezelőtt is előfordult. Szívelégtelenség?

Tavaly novemberben infarktus-gyanú miatt mentővel vittek kórházba, de kiderült, hogy generalizált szorongás.

Most pedig, két hete hörghurut-szerű megbetegedésem van, de nem mondanám "súlyosnak". Illetve, csúnyán el vagyok hízva, és estére megettem egy egész zacskó müzlit, amelynek magas a vas-tartalma.

Súlyos beteg lennék, vagy csak pszichés alapon történik?

24 éves vagyok.


2017. máj. 21. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:

amelynek egyébként magas*

(Nem a vitamin miatt, hanem az ízéért ettem.)

2017. máj. 21. 11:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, mert lehet pszichés dolog, de szervi baj is, főleg ha elhízott vagy.
2017. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!