Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy nap 600 kalóriát...

Ha egy nap 600 kalóriát viszek be akkor lehetséges, hogy leadok 6 kg-ot egy hónap alatt? Úgy, hogy nem fog romlani az iskolai teljesítményem. Még a hashajtózásra is gondoltam, csak az a baj, h attól a hájam nem tűnik el.

Figyelt kérdés

Légyszi csak annyit írjatok, hogy lehetséges-e!

Az oltásokra most nem vagyok kíváncsi.. :(



2017. máj. 21. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetseges, mert egy honapig nem birod ki, de meg egy hetig sem.
2017. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy kibírom..
2017. máj. 21. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
NE JUSSON ESZEDBE!!!! A 6 kiló esetleges túlsúly (ami nagy valószínűséggel nincs is) nem sok. Semmi okod nincs, hogy leadd! Az emberek nem a súlyod miatt fognak szeretni vagy utálni. Ha napi 600 kalóriát eszel, elájulsz meg hiánybetegségeid lesznek, ráadásul az izomzatod is leépül. A hashajtózástól összeomlik az ionháztartásod és kórházba kerülsz infúzióra. Tipikus tájékozatlan kiskamasz vagy! Csak ártasz magadnak az ilyen tervekkel!
2017. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De muszáj lefogynom, juni 22.-én osztálykirándulásra(4nap) megyünk a Balatonra.. én meg tiszta háj vagyok, a többiek meg olyan szépek😭😭
2017. máj. 21. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy te normális, dehogy vagy tiszta háj (mondom ezt látatlanban, de biztos vagyok benne.) Hány kiló, hány centi?
2017. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

54kg, 163 cm

De ez csak egy szám, sokkal többnek nézek ki+ narancsbőröm is van

2017. máj. 21. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
1. Nem nézel ki többnek, ez sovány, 20-as a testtömegindexed. A 20 a normál alsó határa, 25-ig jó. 2. Ha véletlenül többnek néznél ki, akkor se az számítana, hanem hogy mennyi vagy! Ha soványból még tovább fogysz, az már kóros, megbetegszel, és mellesleg még ronda is leszel, hiába nem annak látod soványan magad, mások viszont igen. Másoknak pont így vagy jó.
2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És hány kilósak a többiek ?
2017. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!