Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek forduljak logopédu...

Szerintetek forduljak logopédusjoz? 17/f

Figyelt kérdés
Tegnap például visszahallgattam magam és hát borzasztó hangom van. Sokan csúfoltak a hangom miatt és rájöttem hogy miért. Sokszor nem nyitom ki a számat normálisan és ezért sokszor kérdeznek vissza hogy mit mondtam. A logopédus mennyibe kerül?
2017. máj. 24. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó. Ha kezdő logopédust választasz, ő lehet kevesebbért is tart órákat, de én voltam már olyannál is, akinél 6000 forint volt egy alkalom.

Ha a hangszíneddel van a baj, akkor azon tudtok mélyíteni, de vannak szuper artikulációs feladatok is. Megtanulhatok, hogyan kell helyesen lélegezni, hogyan oszd be a levegődet a beszéd során. Nagyon hasznosak lehetnek számodra ezek a foglalkozások.

2017. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!