Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel kihez forduljak?

Ezzel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

4-5 éve volt egy olyan időszakom, amikor mindkét lábamon a nagylábujjamon a köröm többször is begyulladt, vadhús nőtt stb. Ennek az lett a vége, hogy valamilyen lézer technikával azt a részét a körmömnek levágták, ez rendben is volt, szépen visszanőtt. Történt, hogy az egyik körmömön mindkét oldalt begyulladt. Két választási lehetőségem volt: vagy leveszik az egész körmöt, vagy meghagyják közepén egy részét. Az utobbit választottam, el is mondta az orvos, hogy van rá esély, hogy nem ugyanúgy fog kinézni, de én ezt választottam (kicsi voltam, és nem akartam, hogy az egészet levegyék). Na, meg is lett az eredmény, máshogy nézett ki. Nem szeretem, de hozzászoktam. Keskenyebb lett, és a köröm vastagabb, plusz ilyen sárgásabb színű (de nem gombás fertőzés!). Viszont nemrég ollóval, körömreszelővel neki fogtam, hogy kicsit "megcsinosítom". A vége az lett, hogy rájöttem, hogy a körmöm egyik oldala gyakorlatilag el van halva. Illetve nő, de simán ki lehet venni a körömágyból (nem biztos, hogy így hívják).

A kérdésem: ezzel kihez forduljak? Milyen szakorvoshoz? Vagy esetleg inkább kozmetikushoz?


2017. febr. 7. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra. Megnézi,hogy lehet-e még valamit csinálni vele és ettől függően kezel,vagy elküld sebészetre.
2017. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!