Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak szerinte...

Na most mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Szívpanaszokkal elmentem az orvoshoz és vizsgálgatnak. Most felírtak egy gyógyszert amit ideiglenesen szednem kéne, ahogy hazaértem olvasgattam róla a neten és ezt írja róla:

"Ne szedje ha:

- ha Ön gyermekvállalásra képes nő, és nem alkalmaz megbízható fogamzásgátló módszert;

- ha terhes vagy próbálkozik a teherbe eséssel"


Viszont mi kisbabát szeretnénk, már próbálkozunk is egy ideje de sajnos még nem jött össze. Csak az a baj, hogy az orvosomnak nem szeretnék szólni a babatervezésről. Akkor most függesszük fel a babatervezést? :(


2017. máj. 25. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:

1) Szólsz az orvosnak

2) Felfüggeszted a babatervezést


Én részemről az első megoldást választanám, mivel azt is meg kellene tudni, hogy mennyi időre kellene felfüggeszteni a baba-projektet, mivel nem biztos, hogy azzal, ha abbahagyod a gyógyszert már mehetne is a baba. Nem tudni, mennyi idő, míg ürül, milyen hosszabb távú hatásai vannak. A leírásából én arra következtetnék, hogy árt a magzatnak.

2017. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget csináltál hogy nem mondtad a dokinak a gyerekvállalást. Nekem akármelyik orvos akármit felír ott rögtön megkérdezem hogy a fogamzásgátló hatását csökkenti e. Ha szóltál volna a dokinak egy ilyen fontos dologról akkor lehet másikat ír ami nincs hatással erre. Menj vissza az orvoshoz.
2017. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj az orvosnak a baba tervézéséről és irass fel másik gyógyszert.
2017. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!