Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leborotváltam az intim szőrzet...

Leborotváltam az intim szőrzetemet. Nagyon ciki lesz így?

Figyelt kérdés
Megyünk több napos osztálykirándulásra,ahol közös zuhanyzó lesz. Tesin szoktunk uszodába menni és láttam, hogy mindenkinek szőrös,senki sem borotválja,viszont nekem szőrösebb volt mint nekik,ezt észre is vették. Vajon fognak piszkálni, amiért leborotváltam csupaszra? 14f
2017. máj. 29. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Majd hárítasz hogy annak akivel kavarsz (csaj) ez jön be ha csupasz, egyből nem cikiznek.:D Meg alapból nyár van, így a jó ha csupasz.
2017. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy zuhanyzóban zuhanyoztok, még senkinek nincs joga a másik intim zónáját mustrálni és méltatni. Ha szóvá teszik, mondd ,hogy neked nyárra így kényelmes, és különben sincs közük hozzá. Szerintem az a ciki, ha valaki ezt szóvá teszi.
2017. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos megérdeklődném hogy miért kiváncsiak ennyire az intim részemre. Nem normális hogy egymást bámulják ráadásul még el is árulják ezt azzal hogy beszólogatnak. A csajos szöveget is használhatod.
2017. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi a francnak kellett tökig (szó szerint) letolni?

Most akkor majd kínlódsz vele hetente ?

2017. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pptomi válasza:
Mondjad nekik, hogy a barátnőd kérése volt, ő így szereti. Be fognak dugulni az irigység miatt.
2017. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!