Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a betegséget?

Hogyan felejtsem el a betegséget?

Figyelt kérdés

Pár éve szívritmuszavart állapítottak meg nálam de aztán évekig semmi probléma nem volt. Tavaly nyáron elkezdtem furcsa dolgokat érezni a szívem körül amit igazán meg se tudok magyarázni, hogy milyen érzés. Főleg akkor érzem amikor frontok vannak. Csak ilyenkor eszembe jut ez a betegségem (ha egyáltalán megvan még mert ez kamaszkoromban volt) és egyszerűen félek. Félek, hogy kapok valamit vagy megáll a szabálytalan dobogástól. Újra elmentem egy orvoshoz de sajnos nem mond semmit, úgy kell belőle harapófogóval kihúzni a szavakat csak én mint egyszerű ember azt se tudom, hogy mit kérdezzek tőle. Szóval ott vagyok ahol a part szakad. Másik orvost fogok keresni de szerintem már inkább pszichés mint szervi betegségem van, vagy nem tudom. Bár most az derült ki, hogy valóban gyorsabban ver kicsit a kelleténél de elvileg semmi más bajt nem talált. Ez kicsit megnyugtatott de továbbra is félek. Talán ha elfelejteném az egészet és nem figyelnék oda ennyire magamra akkor jobb lenne. Már félek elmenni dolgozni, félek suliba menni, félek szórakozni... Mindig csak félek. Na van amikor egyáltalán nem gondolok rá vagy ha nagyon elfoglalt vagyok akkor se jut eszembe és olyankor többnyire jól vagyok. Bár van amikor csinálom a dolgomat elmélyülve és akkor hirtelen érzem, hogy valami nem jó na és akkor onnantól kezdve szinte csak a szívemre figyelek.


Valakinek van valami jó ötlete, hogy mit tehetnék? Amikor jön a front már rögtön arra gondolok, hogy na mi lesz. Vagy ha nem jön a front akkor is. Szerintem sokszor már ezért érzem amit érzek.

23/L


2017. máj. 29. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel szakorvost, hogy vizsgáljon át, ő az egyetlen aki meg tud nyugtatni. Az a baj, hogy hosszú távon ez a félelem, aggodalom bizonyos pánikká alakul. Pánikbeteg lehetsz tőle ami még rosszabb. Sokkal jobb tudni, hogy nincs semmi bajod mint aggódni. Hajrá.
2017. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!