Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar, mi lehet a probléma?

Alvászavar, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon sok ideje nehezemre esik aludni, eddig úgy gondoltam az érettségi miatt való izgulás lehet ennek az okozója, de egyáltalán nem is izgultam és nem is izgulok így a szóbeli előtt. Minden éjszaka legalább 5x ha nem többször felébredem szinte óránként. Elaludni is nehezemre esik néha. Barátnőm van, mikor vele alszom az elalvással sosincs problémám, jelentősen kevesebb alkalommal kelek fel éjszakánként, de ugyanúgy felkelek. Nem tudok végigaludni egy éjszakát. Van valami tanácsotok illetve ötletetek? Járt már így valamelyikőtök? Mitől lehet ez? Válaszotokat köszönöm, 18/F

2017. máj. 30. 02:57
 1/4 anonim válasza:
11%
Lehet búzi vagy.
2017. máj. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"búzi" pfff :) te ezért nem alszol, egyeske?
2017. máj. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél triptofánt, egyszer egyszer használd, ne állandóan. Nálam nagyon nagyon sikeres tud lenni. Öt percbután kicsit bekönnyez a szemem, sokkal kényelmesebbnek érzem az ágyat és jó mélyen tudok aludni. A lényeg hogy ne szokj rá, csak amikor nagyon nem sikerül. Amúgy meg próbálj nem magára az elalvásra gondolni mert akkor biztos nem fogsz. Csak gondold át mi történt aznap, mik a terveid, sodródj az árral és elalszol.
2017. máj. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem 8 éves koromtól van ez

minden második nap 2-3 kozott (ejszaka) felkelek es fentvagyok 7 ig aztan meg elmegyek itthonrol

elso 2 ev szar volt de mar igazabol megszoktam

2017. máj. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!