Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lúdtalpam van?

Mit tegyek ha lúdtalpam van?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az, mert mikor sétálok az egész lábfejem jobb része befele süllyed. Van akinek kifele de nekem mindkét lábam befele. Mondták egyszer hogy nagy kavicsokon sétáljak sokat teljesen mezítláb de nem segített, egy nyáron át csináltam. Nagyon zavar mert el vannak ferdülve meg vékonyodva a papucsaim és az utcai cipőm is. Túlsúlyos is vagyok de már fogytam néhány kilót. Mit tegyek? Van erre külön talpbetét? Kellene cipőt vennem csak nem szeretném így "letaposni" a belső oldalát.

Köszönöm a segítséget előre is!

18/l


2017. máj. 30. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopédus orvost keress fel, ő majd készít a lábadról egy mintát, és az alapján elkészítenek neked egy talpbetétet.
2017. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
minden olyan lábedzés ami a talpat nem terheli, pl úszás, trx es edzés, de súlyzós szabályos edzés is jó lehet.
2017. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj beutalót orthopédiára, valószínű egyedi talpbetét kell majd.
2017. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orvos, talpbetét, és amikor csak teheted járj mezítláb egyeletlen talajon.
2017. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!