Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok és 40 kil...

160 centi vagyok és 40 kilò. Nem tudok hízni sehogy se. Szerintetek ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
19L
2017. máj. 30. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég vékony lehetsz, én kb. 15 éves korom óta 160 cm és 47 kg voltam, de már így is vékony voltam nagyon. Most 25 évesen híztam kemény 2 kilót
2017. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem az :) Én 170cm vagyok, 50 kiló és 20 éves lány. Nem sportolok semmit, csak a kutyámmal sétálok napi 4-5 kilométert, de nem érzem magam gyengének és nem gondolom azt hogy híznom kéne. Épp annyit eszek amennyi jól esik. Szerintem ha te is így vagy, akkor nincs ebben semmi durva. :)
2017. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Látni kellene, hogy tudjuk, durva vagy sem.

Hogy érzed magad a bőrödben?

Ha pl a súlyod miatt gyenge a szervezeted, akkor igen, durva.

Viszont, ha teljesen jól vagy fizikailag, és magadnak így tetszel, akkor normális.

Ha változtatni szeretnél, próbálj meg ez ellen tenni.


Amúgy én sem híztam sosem, még a te korodban.

Aztán megváltozott az anyagcserém, ahogy az iskolát munkahelyre cseréltem, és elkezdtek jönni a kilók.

Szóval lehet majd egy életmódváltoztatás kell neked is.

2017. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 19 évesen 170 cm és 48 kg, de nem gondoltam, hogy ez baj lenne.

A korral majd úgyis jönnek fel a kilók, addig meg örüj, hogy ilyen alkat vagy.

2017. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lenne 1-2 hely ahol elférne pàr kilò. De sportolok ès nem vagyok gyenge szerintem. Csak sokan mondjàk hogy nagyon vèkony vagyok. :S
2017. máj. 30. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan szívatott a család meg a rokonok, hogy sovány vagyok, de nem kell odafigyelni rájuk, csak irigykednek. :) Ilyen alkat vagyok, és kész. Még akkor is mondták, amikor már nem 48 kg voltam, hanem 58. :)
2017. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 175 cm körül vagyok és 53-54 kg. Én se tudok hízni pedig rendesen eszek, mindent.
2017. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!