Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék kint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék kint a való életben olyan lányt, akinek bejövök külsőre, ha nem jeleznek a csajok sehogy sem nekem és akárhány csajnál próbálkoztam be csak a durva lekoptatást esetleg gúnyólódást kaptam meg tőlük?

Figyelt kérdés
Néha jól jönne egy egyértelmű jel, amiből tudnám, hogy tetszem egy lánynak és akkor nem lenne senkinek sem kínos pillanata, ha leszólítom a csajt. De nem, nem kapok ilyet, így hát leszólítgatok ismeretlen csajokat meg facebookon is ráírok csajokra. Erre általában lekoptatást kapok valamilyen formában, sajnos egyre gyakrabban kapom azt főleg, facebookon, hogy ronda vagyok meg nyomi. MÁr lassan semmi önbizalmam, sőt kezdem gyűlölni is a csajokat, főleg a szépeket, mivel többnyire ők bántotta, bár legutóbb kint a városban egy dagadt csaj koptatott le, szóval még csak nem is lehet azt mondani, hogy a nem vonzó csajok rendesebbek lennének ilyen tekintetben.
2013. máj. 1. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lesz még ? :(

Inkább aludj tényleg.

2013. máj. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hááát...léteznek nagyon szép vak lányok is.
2013. máj. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
baz d menthetetlen vagy,remélem reggelig jön 10 ilyen kérdésed még.
2013. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NA FIGYELJ OCSISAJT! En eppen aludni akartam, de ezzel az ujabb kerdessel sajnos kiverted az almot a szemembol. En egy 20 eves, allitolag igen dekorativ es dogos egyetmista lany vagyok. 3 es fel honapja csurog a nyalam a himek egy olyan egyedjere, aki nem izmos, nem magas, a feje sem hasonlit Javier Bardemhez (imadom), de valami olyan lehengerlo szemelyisege van es kisugarzasa, olyan szexis a modora, hogy konkretan megveszek! Es ezzel nem csak en vagyok igy.

Szurjuk le konkluziot! Nem kell Adonisznak lenned ahhoz, hogy eszrevegyenek. Mindossze annyi a titka, hogy ne sirankozz, mert az szanalmas! Legyel fain a gadzsikhoz, de ne erolkodj, mert az szinten gaz! Emeld fel a fejed es ne latszodjek rajtad,h csajt akarsz fogni. Talald meg a stilust,amiben jol erzed magad! Es legyel szeretteljes, laza!

Ha a bena kerdeseiddel almodom, lesulyt haragom Read. Higyj benne, h eljon a nod! Puszik!

2013. máj. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok! Persze mar becserkesztuk egymast es parades a fiu:))))) neked is hajra!
2013. máj. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küzdj és bízva bízzál!!!
2013. máj. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdag! Másképp esélytelen, ha csúnya vagy, soha nem fogsz kelleni egy lánynak sem.
2013. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az egyik haverommal ki fogom próbálni azt, hogy bérelünk egy luxusautót, és szombat este azzal császkálunk a városban, és sok helyen megállunk vele, és nekidőlve beszélgetünk :)


Egy barátomtól vettem az ötletet, akik szintén kipróbálták, és állítólag úgy mentek oda hozzájuk a jobbnál jobb csajok, mint este a szúnyogok a fényre.


+ bérelünk egy szobát estére, és jól megdugjuk őket :)



minek barátnő? mindegyik felszínes...

2013. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt csak azért írtam, mert ti is kipróbálhatnátok a haverjaitokkal. egy napra nem kerül olyan egetrengetően magas összegbe egy autó bérlés.
2013. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!