Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a gerinckímélő ülőpárnát?

Figyelt kérdés

Mármint milyen széken érdemes használni?

"Főnök" forgószék: [link]


Már eleve ergonómikus forgószék: [link]


Nem tudom melyik széket vegyem. Gondolom ha az ergonomikus kialakításút venném, akkor oda már nem kéne ilyen, mert az ülőfelület nem egyenes. (hanem ergonómikus)


És hogyan? csak simán azon üljek, és ugyanúgy használjam a széket, mint eddig?

Vagy hogy kell egyáltalán helyesen egy székben ülni? :D


Előre is köszi a segítséget



2017. jún. 1. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

remélem segítettem

2017. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ha púpos kocka testtartásod van akkor egy szék vagy párna nem varázsol belőled szép embert
2017. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, erre miért nem gondoltam :D


Másodiknak: Nem is értem, hogy ilyen értelmes válaszok mellett miért csak 35 százalék a hasznossági mutatód. :D

2017. jún. 1. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Eddig egy sima keresésre nem voltál kéépes.

Most mutattak egy mesefigurás videot ami kb 6 éveseknek szól és istencsászárnak hiszed magad

Ha 5 éves lennél még jogosan is

2017. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom, hogy ez egy régi kérdés, de pont most kutattam én is valami gerinckímélő ülőpárna után, amit használva napi 8-10 óra ülés mellet sem nyíródik ki a derekam. Sokat bogarásztam, végül ezek mellett döntöttem:

[link]

mert a csomagjukban háromféle párna is van, és az autós rohadt jó (szar volt a kocsimban is az ülés amúgy is), mondjuk a hengert nem sokat használom, de lehet, hogy valakinek az is hasznos. Az ék viszont király, mert tényleg rákényszerít az egyenes tartásra, de nagyon szemét ülni rajta, iszonyatosan kényelmetlen, remélem idővel megszokom, ahogy írják.

2017. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!