Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is szőrösödik...

Lányok! Nektek is szőrösödik a combotok belső része és hátsó oldala? Vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé làthatóan!Nőgyószàsz is kicsit furcsàllta,de egyébb okok miatt is,voltam nőgyógyàszati hormonvérvételen,de semmi kórosat nem talàltak.Sima vérvézelen sem.Sőt,úgy àltalàban véve minden vizsgàlat negatív lett.

Ez a dolog viszont zavar és úgy emlészem régebben.Huszonéves koromban nem volt olyan.Most 40vagyok. Attól tartok,ha borotvàlnàm,még rosszabb lenne.A többi eljàràs meg maceràs.De leginkàbb az érdekelne,természetes-e vagy bennem van mégis a hiba?


2017. jún. 1. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem igen.Hátul csak picit,de a belsőrészen eléggé erős szálak vannak.Nyugodtan borotváld le,nem lesz tőle erősebb,ha így lenne én már ágvágóval szőrtelenítenék.
2017. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a teljes combom szőrös elől, hátul, mindenhol. Erős, fekete ,sűrű szőr,én borotválom.
2017. jún. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!