Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullhat a hajam 16 éves...

Miért hullhat a hajam 16 éves korom óta?

Figyelt kérdés

még 2 éve volt hogy nem akartam iskolába menni ezért vizes fejjel kiálltam az ablakba hogy megbetegedjek de közben utánna néztem és irták hogy ettől kihullhat a hajam ezért gyorsan abba hagytam megszáritottam a hajam felvetem sapkát, ekkor még nem volt semmi gond.Aztán rá félévre zuhogott az eső és a kapucni alól kilógott kicsit a fejem így vizes lett.Másnap már kis foltokban kihullot a hajam , és nagyon könnyen kilehetett szedni a hajszálakat.Nem állt el ezért elmentem bőrgyógyászhoz , azt mondta el fog múlni.Nem múlt el hullott tovább, vissza mentem 1-2 honappal később mondta hogy használjak Alpecin hajszeszt, ettől konkrétan még 20szor jobban hullott a r*kba.Aztán ajánlott egy ricoil savas cuccot az nem volt rossz vissza nőtt picit de vékony damil szerű lett a haj és a vissza nőtt hajszálak is könnyen kitépheőek voltak.Már egy éve használom az alpecin koffeines sampont is nem csinál sok mindent.Voltam most egy másik bőrgyógyásznál csináltunk labor teszteket meg mindent, azt mondja ez genetikai , apukámnak 22 évesen kedzett elvileg de az még mindig nem 16... A nagyon korai hajhullás is ilyen 20 éves korban szokott lenni ilyet még életemben nem halottam hogy 16 évesen valaki kopaszodjon.Szerintem pszichés eredetű , múlt nyáron sokat voltam itthon bent a szobámba és játszottam a gépen és egy időután már nagyon irritált a bent lét és a monoton játék, és ha most játszok valamilyen játékkal gépen ,PS4-en ,telózok, itthon vagyok a lakásban akkor érzek egyfajta irritálódást a fejemben, ilyen nagyon szúrós és fájdalmas érzés, ha egy napig csak játszok másnapra láthatóan sok hajt tűnt el a fejemről ott ahol ez az érzés keletkezik, pszichológussal beszéltónk erről még nem jutottunk sok mindenre csak annyira hogy ne legyek otthon sokat, de valamikor itthon is lennem kell és addig is hullani fog.Nagyon rossz hogy 18 évesen ugy nézek ki mint egy 40 éves, csúfolnak. Eddig örültem hogy legalább valahogy kinézek de már ez sincs, szégyenlem magam nincs önbizalmam nem akarok kimenni az utcára sapkát meg kapucni hordok mindenhol.


Ötletek? Tudtok valamit a pszichés hajhullásról?



2017. jún. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy borotváld le teljesen a hajad és legyél kopasz
2017. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elég ergyán néznék ki
2017. jún. 2. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden okozhatja. A genetikától kezdve, a pajzsmirigyen át, a hormonzavarok és még nem tudom mi.

Jó lenne kivizsgáltatni.

2017. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugye voltam bőrgyógyásznál és a laboros cuccot megcsináltuk nem volt semmi azt mondta, még elkéne mennem valahova?
2017. jún. 2. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy olyan haj szakértőhöz talán az megtudja mondani, nézz utána ők biztos tudják!
2017. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!